SHOW SIDEBAR
מתולתלת? הצצה לטעויות נפוצות שאולי את עושה ואיך לתקן אותן

מתולתלת? הצצה לטעויות נפוצות שאולי את עושה ואיך לתקן אותן

Posted by ACCOUNTING NUME .
שיער מתולתל באופן טבעי מביא איתו תחזוקה שוטפת, והמתולתלות שביננו יסכימו  איתנו שלכל סוג תלתל התחזוק שלו. מאחר ולכל תלתל סוג דפוס שונה של תחזוק בואי נודה באמת בתור התחלה מדובר על ניסוי וטעייה כדי להבין את התחזוק הנכון עבור סוג התלתלים שלך. בתוך מומחי שיער אנחנו נתקלים הרבה בטעויות
במהלך הטיפול בתלתלים.

הטיפים הבאים יעזרו לך לשמור על תלתלים בריאים ורעננים לאורך זמן, שנתחיל?שימוש במברשת לא נכונה
הטעות הנפוצה ביותר בעולם התלתלים היא השימוש במברשת או מסרק לא נכונים, התלתלים מתפרקים בקלות בשל שימוש לא נכון. אנו ממליצים סירוק עם מסרק בעל שיניים רחבות בזמן המקלחת. השימוש במקלחת בזמן שהמרכך על הראש ישמור על צורתן הטבעית של התלתלים ובאותו הזמן יתפתח את הקשרים שנצברו במהלך היום.
שימוש במגבת גוף במקום במגבת מייקרופייבר ייעודית לשיער

בואי נדבר על זה שניה - תכלס גם אנחנו לפני שנכנסנו לעולם השיער היינו משתמשות במגבת גוף ומלפפות על הראש, את מוכנה למה שאנחנו עומדות להגיד לך? סובלת מנשירה? הנה הגורם מספר אחד! הבד לגוף אינו תואם לשיער ראש שלנו וכך פוגע ושובר את השיערה מה שנקרא ביג נו נו. מאחר והכתבה היא על תלתלים אז בואי רגע נחדד הנשירה כן היא לכולן אבל את יודעת מה קורה לתלתלים עם שימוש במגבת לא נכונה? את מכבה את התלתלים שלך בכל ייבוש שיער במקום לשמור על נפח וחיות הם מתייבשים ולא במובן הטוב של המילה הם אשכרה יבשים נטולי ברק. מה עושים?
מאוד פשוט מחליפים את השימוש ממגבת רגילה למגבת מייקרופייבר ואנחנו נרחיב - מגבת מייקרופייבר מייבשת את השיער ב30% מהר יותר מאשר מגבת רגילה והדבר הכי חשוב! היא חלקה אנחנו נוטות לייבש את השיער עם מגבת רגילה ולשפשף את השיער (תודי שאת עושה את זה גם) בזמן שהשימוש הנכון הוא לעטוף את השיער עם המגבת מייקרופייבר ולשבת איתה כ10 דקות בממוצע - בום השיער מתייבש באופן טבעי וללא שבירת השיער. 

שימוש בשמפו עם מלחים ופראבניים
בלי שאנחנו שמות לב אנו קונות שמפו ומרכך יושבים יפה על המדף בזמן שלבנות עם שיער חלק הנושא פחות משפיע, לנו המתולתלות זה מייבש את השיער ומגדיל את הסיכוי  לשבירת השיער. 
בגלל שאנחנו יודעים שאכפת לך תתחילי להציץ ברכישה הבאה שלך איזה מרכיבים מכיל השמפו שלך... המלצה שלנו תוותרי על מלחים ופראבניים מבטיחות לך זה יעשה פלאים כבר בשימוש השלישי.

שימוש לא נכון במכשירים לעיצוב שיער
שלא תביני אותנו לא נכון, אנחנו בסופו של יום מוכרות ומשתמשות במוצרים לעיצוב השיער אבל חשוב לנו שתביני את אופן השימוש הבריא לשיער. מתולתלות לפעמים מחליקות את השיער לגיוון - לגיטימי לא? הקפידי על שימוש בחום נמוך, בשונה מנשים עם שיער חלק השיער המתולתל וגם הגלי אגב שביר יותר ולכן יש לשמור עליו אפילו קצת יותר. אנו אוהבות להשתמש גם במסלסל למרות שיש לנו תלתלים וזאת כדי לחזק את המראה ואפילו ליצור מראה שובב יותר מאחר ותלתלים זה עולם ומלואו ואינספור לוקים הורסים כמו כן גם במקרה זה חשוב לוודא שהחום מותאם לשיערך התחילי בחום 160 מעלות ולא מעבר לזה במידת הצורך תעלי. 
יום לאחר השימוש במכשיר השיער, אוקי לא יום, אבל ביום החפיפה השתמשי במסכה
לשיער כדי להחדיר לחות חזרה.

via GIPHYהקפידי על החדרת לחות לשיער
טעות נפוצה היא שימוש חוזר בקרמים לשיער, לא, אנחנו לא פה כדי להשחיר אבל אנחנו כן נמליץ לך להשתמש במסכה פעם בשבוע כדי להחדיר לחות לשיער במקום שימוש
יומיומי בקרמים עם מלחים.
חפיפת יתר
כן, אנחנו יודעות שזה נשמע מוזר אבל במקרה של צמיחת שיער מתולתל לוקח יותר זמן לשמנים של הקרקפת להגיע לכל השיערה וככל שאנחנו חופפות אנחנו מונעות מהשמן להגיע לשיער וכך מייבשות אותו. 
של שמפו יבש שמעת? השמפו היבש מאפשר לך לנקות את השיער מבלי לחפוף ועדיין שומר על נפח השיער. מומלץ מאוד!
 

שתפי:

פוסטים קשורים

Reviews (1 comment)

  • ב

    בת7 -

    ואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאו המידע על השיער המתולתל עזר לי בטירוף
    חולה עליך נועה

השאירי תגובה

שימו לב, יש לאשר את התגובה לפני פרסומה