משלוחים

המשלוחים מגיעים עם שליח עד הבית.

עלות המשלוח היא 29 בקניה עד 129 ש"ח. מעל 129 המשלוח הינו חינם.

מסירת משלוחים מתבצעת בימים א'-ה'. אין שירות משלוחים בימי שישי, שבת ובמועדים

זמן המשלוח לרוב הוא 2 ימי עסקים אך עלול להגיע עד 6 ימים.

באזור גוש דן המשלוחים ימסרו בדרך כלל תוך 1-2 ימי עסקים אך עלולים להגיע תוך 5 ימים. 

האם ניתן לתאם את המשלוח לטווח שעות מסוים?
לא ניתן להתחייב למשלוחים בטווח שעות מסוים, אך השליח נותן התראה באמצעות SMS שהוא יצא עם החבילה אליך.

מה לעשות במידה וקבלתי משלוח שגוי או תקול?
אנא שלחי את מספר ההזמנה שלך יחד עם תמונות של הפריט הפגום או השגוי באמצעות השארת הודעה דרך לינק.

מהי מדיניות ההחזרה?
במקרה של החזרה עקב אי התאמה או פגם, יוחזר לך את מלוא הסכום ששילמת עבור המוצר, תוך 14 ימים ממועד קבלת הודעת הביטול ובלבד שהמוצר חזר באריזתו המקורית ולא היה בשימוש. במקרה של ביטול שלא בשל אי התאמה או פגם, יוחזר לך את הסכום ששילמת עבור המוצר בניכוי דמי ביטול בגובה 5% ממחיר העסקה או 100 ₪, הנמוך מבניהם, תוך 14 ימים ממועד קבלת הודעת הביטול. החזר התשלום יתבצע אך ורק לכרטיס החיוב המקורי שבו נעשתה הרכישה.

איך אני מתחילה את תהליך ההחזרה?
על מנת להתחיל את תהליך ההחזרה, אנא פני אלינו באמצעות השארת הודעה דרך לינק. מלאי פרטים – שמך המלא, מספר ההזמנה שלך והסיבהך הווצאפ  להחזרתך.

מה אני עושה במידה ואין לי את מספר ההזמנה?
על מנת לאתר את מספר ההזמנה שלך, נצטרך כתובת דואר אלקטרוני, שמך המלא וכתובת המשלוח שלך לצורך ההזמנה. ניתן למצוא את מספר ההזמנה בחשבון שלך באתר, בתיק האריזה שלך, כמו גם בדואר אלקטרוני אישור ההזמנה שלך.

איך אני אמורה לארוז את החבילה להחזרה?
אנא השתמשי בקופסת קרטון כדי לשלוח את החזרתך וכולל את הטופס אישור החזרת הסחורה שלך משירות לקוחות שהגיע עם החבילה. מלאי את כל עודפי החבילה שלך באמצעות אריזת נייר ושקיות / אריזת בועות כדי להבטיח שהפריט שלך לא ייפגע במהלך המעבר ל- חזרה לחנות. פריטים שיוחזרו פגומים בגלל אריזה לקויה לא יהיו זכאים להחזר.

מהן הדרכים להחזרת פריטים לחנות?
ניתן להזמין שליח שיאסוף את החבילה חזרה לחנות בעלות של 29 ₪, לקביעת משלוח להחזרה/החלפה, ניתן להגיע אלינו באמצעות השארת הודעה דרך לינק. מלאי פרטים – שמך המלא, מספר ההזמנה שלך ואנו ניצור איתך קשר בהקדם לתיאום שליח, עלות המשלוח הינה.

האם ניתן להחזיר פריט אחד בודד שנרכש כחלק מסט?
לא ניתן להחזיר פריט בודד בעת רכישת סט שלם.

כמה זמן לוקח לקבל החזר כספי ?
נדרש עד 14 ימי עסקים לעיבוד החזרה לאחר שנמסר למחסן שלנו. בדרך כלל לוקח עד 14 ימי עסקים עד שההחזר יופיע בחשבונך.

האם ניתן להחליף פריט בתמורה למוצר אחר מהחנות?
אנו יכולים להחליף את הפריט שלך לפריט בעל ערך שווה או פחות בתוך 14 יום מיום הרכישה. אם החליפין שלך הם בעלי ערך גדול יותר מההחזר, יתכן שתהיה עמלת החלפה בהתאם למוצר שנבחר. לשאלות על חילופי דברים או כיצד לשדרג את ההזמנה לפריט אחר, הדרך הטובה ביותר שניתן להגיע לצוות שירות הלקוחות שלנו הוא באמצעות השארת הודעה דרך לינק .

מה עלי לעשות על מנת לעקוב אחר ההחזרה שלי?
אנו ממליצים מאוד לשמור את מספר מעקב ההחזרה שלך עד שתקבלי אישור מהחנות כי החבילה שלך חזרה. קחי תמיד תמונה של תלוש ההחזרה שלך. לא ניתן להוציא החזרים כספיים עבור פריטים שלא הוחזרו בבטחה לחנות.

Pre-loader
Sale

Unavailable

Sold Out